четвер, 15 лютого, 2018, 13:04 Львів
У роботі сесії ЛМР оголосили перерву через бандерівський прапор

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив перерву у роботі сесії, оскільки не зміг домовитися з депутатами щодо черговості розгляду проектів ухвал про використання у місті червоно-чорного прапора.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, ухвали щодо цього питання підготували чиновники міської ради та депутат від фракції ВО «Свобода».

Формуючи порядок денний, першим на розгляд Андрій Садовий поставив проект виконавчих органів, з яким мав виступати його заступник Андрій Москаленко.

Натомість, проти цього заперечив свободівець Маркіян Лопачак, заявивши, що їхня фракція подала ухвалу два тижні назад, а проект міської влади з’явився лише учора пообіді. Лопачак також висловив впевненість, що цей документ досі не має усіх необхідних віз, аби його могли розглядати на сесії, і зажадав, аби Андрій Садовий продемонстрував проект ухвали.

Після цього мер спробував поставити на голосування питання про затвердження порядку денного, але голосування зірвали свободівці. Опісля Садовий оголосив перерву і запросив керівників фракції на перемовини.

Нагадаємо, трибуну сесії Львівської міської ради вкрили бандерівським прапором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 06:09 :14