четвер, 15 лютого, 2018, 12:04 Київ
У Мюнхенській конференції з питань безпеки візьме участь мер Києва

Міський голова Києва Віталій Кличко візьме участь у відкритті та роботі Мюнхенської конференції з питань безпеки «Майбутня роль Євросоюзу як глобального гравця та його взаємини з Росією і США» (16-18 лютого).

Про це повідомляє Інтрефакс-Україна.

У прес-службі мера зазначають, що у рамках конференції заплановано низку двосторонніх зустрічей В.Кличка із провідними представниками політичних та ділових кіл, зокрема, зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, федеральним канцлером Австрії Себастьяном Курцом, головою групи «Християнсько -Соціальний союз Німеччини» у Бундестазі Олександром Добріндтом. Він також відвідає прийом мера Мюнхена Дітера Райтера, який традиційно відбувається у рамках конференції.

Крім того, В.Кличко візьме участь у дискусії конференції «Форум безпеки і миру за підтримки Міжнародного Союзу демократів і Міжнародного Республіканського Інституту» за участю К.Волкера, директора Міжнародного Республіканського Інституту Дена Твіннінга, члена парламенту Канади Тоні Клемента і в ланчі на запрошення Ялтинської європейської Стратегії, де обговорюватимуть питання і виклики, що постають перед національною безпекою України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:28 :11