четвер, 15 лютого, 2018, 12:52 Львів
У Львові відбудеться зустріч з режисером фільму «Серце мами Гонгадзе» В’ячеславом Бігуном

У Львові 16 лютого відбудеться брифінг режисера фільму «Серце мами Гонгадзе» В’ячеслава Бігуна. Зустріч відбудеться об 11.00 у холі навпроти каб. 201 Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, 2 поверх).

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Фільм «Серце мами Гонгадзе» відібрано на український Оскар – Національну кінопремію Української кіноакадемії «Золоту Дзигу».

«Серце мами Гонгадзе» – унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов, у якій вона відверто оповідає про інтимні та надихаючі моменти своєї долі.

Фільм – фаворит патріотичних фестивалів, його допрем’єрно демонстрували в Парижі та Талліні, а львівська прем’єра пройшла в листопаді 2017 року.

Цьогоріч статуетку «Золота Дзиґа» вручать 20 квітня у 18 номінаціях. До 19 лютого визначиться, чи увійде фільм до номінантів за голосуванням Української кіноакадемії.

Довідка.

Режисер фільму Вячеслав Бігунукраїнський кінематографіст і вчений-юрист. З відзнакою закінчив Львівський університет імені І. Франка. Відтак навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристомв Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва. Автор більше 500 публікацій, близько 20 фільмів, які удостоєно більше 30 нагород. Чи не перший український кінорежисермільйонер за кількістю онлайн-переглядів (бл. 3,5 млн). Відзначався і за активну популяризацію українського кіно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 02:01 :00