четвер, 15 лютого, 2018, 11:00 Регіони
У Луцьку без води можуть опинитися 70% споживачів, лікарні і школи

У Луцьку із 19 лютого можуть розпочатися перебої з водопостачанням у зв’язку із відключенням об’єктів КП «Луцькводоканал» від електрики.

Про це IA ZIK повідомили на підприємстві.

Адміністрація КП «Луцькводоканал» поінформувала споживачів про можливі перебої у водопостачанні з 10:00 понеділка, 19 лютого. Це є наслідком відключення об’єктів підприємства від електропостачання.

Про здійснення такого відключення йдеться у листі луцької філії обленерго, що суперечить законодавству, яке прямо забороняє відключення об’єктів питного водопостачання та централізованого водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

«Наслідком відключення електроустановок КП «Луцькводоканал» (зокрема, Дубнівського водозабору) буде виникнення загрозливої санітарно-епідемічної ситуації, що призведе до порушення прав та охоронюваних законом інтересів територіальної громади міста Луцька (без постачання холодної та гарячої води залишаться 70% відсотків мешканців м. Луцька, медичні установи – поліклініки №1 та №2, Волинська обласна дитяча лікарня, Луцька міська та Луцька районна лікарні, ряд дошкільних та шкільних навчальних закладів, інші об’єкти життєзабезпечення нашого міста). 

Враховуючи зношеність магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, введення їх в нормальний режим роботи після проведення відключення Дубнівського водозабору, призведе до виникнення значної кількості аварійних ситуацій та, як наслідок», – погіршення якості послуг з водопостачання», – йдеться у повідомленні водоканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 13:46 :43