четвер, 15 лютого, 2018, 16:05 Економіка
У Харківському авіаційному інституті виявили порушень на понад один млн грн
Фото: НБУ/Facebook
Фото: НБУ/Facebook

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за період з 1 липня 2014 року по 1 вересня 2017 року фахівці виявили порушення, що призвели до втрат на загальну суму понад 1,3 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби, – передає Depo.Харків

Зокрема, за даними прес-служби, за рахунок бюджетних коштів на 413 тис. грн установа оплатила комунальні послуги і енергоносії, які повинні оплачуватися за рахунок коштів від надання платних освітніх послуг.

Внаслідок нарахування заробітної плати з порушенням законодавства зайво витрачено 308 тис. грн.

Під час ревізії також були встановлені факти безпідставної оплати комунальних послуг, спожитих сторонніми юридичними особами, оплати за завищеною вартістю ремонтно-будівельних та науково-дослідних робіт, понаднормового списання спецхарчування й товарно-матеріальних цінностей. Це призвело до незаконних витрат у розмірі 202 тис. грн.

Також університет недоотримав доходів на майже 320 тис. грн за навчання від студентів-контрактників та за проживання від мешканців житлових будинків і гуртожитків.

За результатами ревізії забезпечено відшкодування фінансових порушень на загальну суму понад 755 тис. грн.

За неналежний контроль у веденні бухгалтерського обліку та допущені порушення фінансової дисципліни 16 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За порушення законодавства про проведенні закупівель матеріали стосовно двох посадових осіб направлені до Київського районного суду.

Матеріали ревізії передані до місцевої прокуратури № 2.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 14:03 :25