четвер, 15 лютого, 2018, 15:13 Події
Труханов повернувся, бо бачить, як розслідують справи Полякова та Розенблата, – Голобуцький
ZIK
ZIK

Якби Труханова оголосили у розшук, то у нього не було б жодних шансів повернутися в Україну. Тому він вибрав оптимальний варіант і намагатиметься виграти справи у суді.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Я займався виборами в Одесі і точно знаю, що не є секретом те, хто такий Труханов. Більше того, люди, які за нього голосували – теж. Тому мер Одеси Геннадій Труханов у будь-якому разі не є «дрібною рибою», адже інформація про його подвійне громадянство не була прихованою. Хоча можна скидати і на те, що не вистачило сил, бажання вирішити це питання», – сказав Голобуцький.

Він також вважає, що Одеса є українським містом, допоки не розпочинаються вибори.

«Взагалі Одеса – дуже проросійське місто. Але через те, що там активні проукраїнські активісти – здається, що це не так. Адже на перший погляд там є синьо-жовті прапори, але коли доходить до голосування, то все залишається, як і було. Бо не можна кудись забрати те населення, яке раніше голосувало, наприклад, за Маркова», – розповів гість.

Також, на його думку, цілком імовірним є те, що повернення Труханова не є випадковим.

«Цілком можливо, що Труханов  з кимось домовився. Бо не віриться, що людина за 50 років, багатій, має декілька паспортів і хоче ризикувати відсидіти сім чи вісім років у в’язниці. Він дивиться на досвід НАБУ щодо Розенблата, Полякова та багатьох інших, які вже навіть ходять без браслетів. Тому він чудово розуміє, що з тими адвокатами, яких він має, у нього є великі шанси на те, щоб не сісти до в’язниці. Ось і все», – вважає Голобуцький.

За його словами, він хотів встигнути повернутися в Україну допоки його не оголосили в розшук.

«У Труханова було два варіанти – приїхати в Україну або залишитись на Заході. Бо якщо б його оголосили у розшук, то у нього вже б точно не було ніяких шансів. Звичайно, він би міг поїхати у Росію, але по ньому видно, що він не хоче там жити, бо розуміє, що таке РФ. Він вибрав оптимальний варіант – спробувати приїхати в Україну і виграти справи. У принципі, статистика свідчить про те, що це йде йому на користь», – прокоментував він.

Нагадаємо, міський голова Одеси Геннадій Труханов стверджує, що у нього є лише громадянство України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:26 :03