четвер, 15 лютого, 2018, 11:17 Спорт
Тренер ФК «Динамо» Олександр Хацкевич: АЕК сильний командними взаємодіями

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич (на фото) перед сьогоднішнім матчем 1/16 фіналу футбольної Ліги Європи УЄФА з грецьким АЕКом поспілкувався з пресою на традиційній передматчевій прес-конференції.

Хацкевич: АЕК певною мірою нагадує Партизан

– Зі складом на матч визначилися?

– В принципі, є ще не те, що сумніви, а невизначеність за деякими позиціями, де є конкуренція між виконавцями. Приймемо рішення завтра. Але серйозних неясностей за складом немає.

– Воротарська позиція входить в перелік позицій, по яким у вас є сумніви?

– Ми порадимося з тренером воротарів і приймемо рішення.

– Чи згодні з тим, що АЕК – найскладніший суперник для «Динамо» в цьому сезоні Ліги Європи?

– Звичайно, АЕК – команда досить організована. В першу чергу, вона сильна командними взаємодіями, дуже організована, дисциплінована команда. Схожих суперників у нас в цьому сезоні Ліги Європи не було, але в певній мірі АЕК нагадує «Партизан».

– Який результат вас влаштує?

– Це двохматчева дуель. Так що з яким би рахунком завтрашній матч не закінчився, все в нашому протистоянні з АЕКом буде вирішуватися в Києві.

– Чи були в тренувальній підготовці вашої команди на зборах якісь нюанси, спрямовані на те, щоб нівелювати перевагу АЕКа в тому сенсі, що ваш суперник зараз в накаті, адже чемпіонат Греції в самому розпалі?

– Саме з цієї причини ми провели таку велику кількість контрольних матчів. За рахунок цього і намагалися зменшити перевагу суперника в плані ігрової практики.

– На який компонент гри вашого суперника треба буде завтра звернути увагу в першу чергу? Який головний козир у АЕКа?

– Повторюся: АЕК сильний організацією гри. Є в складі греків і індивідуально сильні футболісти в лінії атаки. На цьому акцент хлопцям ми теж зробили. Всю інформацію про суперника команда отримала. Завтра хлопці повинні скористатися цією інформацією на футбольному полі.

– Протягом сезону «Динамо» дуже часто по-різному проводило окремі відрізки матчів. За час міжсезонних зборів чи вдалося підвищити рівень керованості командою?

– Так, ви правильно помітили: були матчі, коли ми грали не рівно. Те перший тайм нам вдавався, то другий. Звичайно, ми робили на цьому акцент при підведенні підсумків першої частини сезону. Сподіваємося і віримо, що хлопці вже більш правильно сприймають наші вимоги. А як насправді йдуть справи в цьому плані, покажуть офіційні матчі. Сподіваюся, у другій частині сезону ми будемо грати більш рівно.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 11:43 :22