четвер, 15 лютого, 2018, 16:04 Спорт
Скелетоніст Владислав Гераскевич: Були деякі помилки, але ми намагаємося їх виправляти
Владислав Гераскевич. Фото: НОК України
Владислав Гераскевич. Фото: НОК України

У змаганнях скелетоністів на XXIII зимових Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані завершився перший день. Спортсмени зробили по два спуски кожен. Завтра, на них очікує третій і після суми усіх цих спроб і сформується ТОП-20, яка і потрапить до фінального, четвертого заїзду.

Приємно, що дебютант зимових Олімпійських ігор, українець Владислав Гераскевич посів високе 15-е місце, гучно заявивши про себе на увесь світ.

Ось як сам спортсмен оцінює свій перший змагальних день у Пхьончхані. «У першому заїзді стартовий час був 4,98 – це мій особистий рекорд. На жаль, в Україні у нас немає стартової естакади, і тому у нас зі стартом є деякі проблеми, ми в цьому відстаємо. У заїзді були деякі помилки, але ми намагаємося їх виправляти. Сподіваюся, завтра буде краще. На першому заїзді трохи «помотало», там після дев’ятого віражу складна ділянка, де багато помиляються. Там досить важко потрапити в правильну лінію. Другий заїзд – старт 4.99, тобто дуже поруч. Я намагався їхати на результат, намагався тримати позицію, тому що позиція у нас дуже важлива, це аеродинаміка. 14-е місце після першого заїзду, це суперздорово», – прокоментував наш скелетоніст свій виступ українським журналістам.

Владислав Гераскевич також додав, що у скелетоні ніколи не можна розслаблятися, це такий вид, коли один дотик борту може коштувати багато.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 13:44 :39