четвер, 15 лютого, 2018, 11:23 Світ
Польський працедавець оплатить лікування українці, яку залишив у тяжкому стані на вулиці
Фото: eurointegration.com.ua
Фото: eurointegration.com.ua

У Польщі працедавець взяв на себе зобов’язання оплатити лікування і реабілітацію українки, яку, паралізовану інсультом, залишив на автобусній зупинці.

Про це повідомляє «Тиждень».

У посольстві України в Польщі 14 лютого відбулася зустріч керівника консульського відділу посольства Світлани Криси із заступником старости повіту Шрода Вєлькопольська, секретарем повіту і працедавцем українки в зв’язку з інцидентом.

«Під час зустрічі представники місцевих органів самоврядування заявили про готовність оплатити лікування громадянки України в медичній установі м. Познань. Працедавець надав письмове зобов’язання оплатити повний курс лікування, а також реабілітацію потерпілої на території Польщі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, розмір можливого щомісячного відшкодування в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності українки буде визначено в судовому порядку.

Нагадаємо, польський роботодавець не захотів надати допомогу українці – нелегалці, у якої стався крововилив у мозок, а вивіз її в місто і викликав поліцію нібито до п’яної жінки.

Українку помістили до лікарні МВС Польщі у Познані, а для покриття вартості її лікування був відкритий збір коштів.

Раніше повідомлялося, голова правління Національного банку Польщі Адам Глапінскій заявив, що Польщі не обійтися без робочих рук з України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:43 :56