четвер, 15 лютого, 2018, 15:14 Спорт
Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо виграв олімпійське «золото» в індивідуальній гонці

На XXIII зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані (Республіка Корея) сьогодні, 15 лютого, було розіграно черговий комплект нагород у змаганнях з біатлону.

Йоханнес Тінгнес Бьо / sportarena.com

Олімпійським чемпіоном став норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо, який з результатом 48 хвилин 03,8 секунди при двох промахах переміг в індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

«Срібло» виграв дворазовий чемпіон світу словенець Яков Фак (відставання 5,5 секунди), а «бронза» дісталася австрійцю Домініку Ландертінгеру (14,2 секунди), який також показав ідеальну стрільбу.

Кращим серед українців став Артем Тищенко, який з чистою стрільбою посів у підсумку 29-е місце. Володимир Сємаков (1 промах) фінішував 31-м, Артем Прима (4) – 46-м, а Сергій Семенов (3) – 53-м з 86-ти учасників.

Додамо, що триразовий олімпійський чемпіон француз Мартен Фуркад з двома промахами на останньому рубежі завершив гонку на п’ятій позиції.

2018-07-18 03:47 :59