Люблю дивитися, як жінки відкопують зі снігу свої автівки
Богдан Волошин
письменник, журналіст

Люблю дивитися, як жінки відкопують зі снігу свої автівки. Так ніжно, делікатно, наче донечку розчісують. Або небіжчика відкопують з острахом.

Та ще й промовляють до неї:

– А хто це в нас такий під білою ковдрою спить? Моя дівчинко, вставати треба. Давай я тебе почищу, відкину сніг з бузі, з лобика, зі спинки... А що це там примерзло в моєї дівчинки? Льодик примерз? Щіточки не рухаються. Моя зозулічка, пташечка, мій пуцвірінок, зараз мама тобі все зробить. Не бійся, боліти не буде – от бачиш, а я не казала? Раз і все – то як зубчик рвати...

Раптом в кишені шубки голосно задзвонив телефон. Жінка провела пальцем по екрану і застигла як стовп правосуддя – в одній руці слухавка, а в іншій червона шкробачка зі щіткою.

– Ти здурів? Які сосиски за 30 гривень? Запхай їх знаєш куди? Хто то гівно їсти буде? Котові не давай, придурку! Ти вже раз нагодував його тюлькою – до ветеринара возила. К..ва, скільки разів я тобі казала, що дешеве гімна варте, а ти вічно з тих розпродажів притягнеш яку трутку до хати! Нє, я сказала нє!!! Ти то тоже їсти не будеш! Я ті всмерчу, чуєш, придурку? Більше я тебе з унітазу знімати не буду. А, раз так – то жери. Здохнеш – я ті в цераті поховаю і в трєніках... До речі, а ти за хату заплатив? Хочеш мене з боргами лишити?

Жінка з пересердя вимкнула телефон:

– Заї..в... То не тобі моя лялечко. То я тому придурку, шо тобі колеса зимові міняє. Ти в мене чемна дівчинка. Ой Бозє, а які в нас очка ясненькі, які колесики міцненькі! Зараз їдемо, котусю. Вже сідаю. Скучила за мамцьою, моя ластівка. Ало? Спершу поклади ложку масла на пательню. Потім розбий яйця. Шкаралупу викинь. Я сказала викинь! І руки в штани не витирай – я все бачу. Ну добре. Цьом. Я поїхала. Я тобі полоскучу! Не дам! Не заслужив. Ну, добре. Ввечері. Вино якесь нормальне купи, чілійське. Добре. Будь чемним...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 09:58 :28