четвер, 15 лютого, 2018, 18:11 Львів
Львівські депутати відмовилися перейменувати вулицю Карбишева

Депутати Львівської міської ради відмовилися голосувати за перейменування вулиці Карбишева на вулицю Віденську та присвоєння імені Яцека Куроня площі біля Консульства Республіки Польща.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, питання перейменування та присвоєння назв спричинило обговорення у сесійній залі, тож депутати вирішили перенести голосування.

Так, депутати висловили невдоволення, що для прийняття рішення щодо двох різних об’єктів підготували одну ухвалу. Крім того, не взяли до уваги усіх пропозицій.

Згідно з проектом документа, вулицю Д. Карбишева мали б перейменувати на вулицю Віденську. Як зазначила в.о. начальника управління культури Наталія Бунда, перейменування здійснюють в рамках декомунізації, окрім того, з пропозицією нової назви до міста звернулася Почесне консульства Австрії у Львові.

Водночас, депутат від Української галицької партії Ігор Дякович нагадав, що за нову назву для цієї вулиці львів’яни голосували на сайті міської ради, тож до їхньої думки у мерії не дослухалися.

Окрім того, депутат «Народного контролю» Валерій Веремчук заявив, що є звернення учасників АТО, які мешкають на цій вулиці. Вони пропонують назвати її на честь Героя України Ігоря Зінича, який загинув, рятуючи героїв-кіборгів в донецькому аеропорті, і посмертно нагороджений орденом «Золотої Зірки».

Мер Андрій Садовий зазначив, що у Відні є вулиця Львівська, але у Львові досі немає вулиці Віденської. За його словами, таке перейменування було б правильно здійснити у зв’язку з державним візитом в Україну президента Австрії, який запланований на наступний місяць.

Водночас, проти присвоєння імені Яцека Куроня площі біля Консульства Республіки Польща виступив голова фракції БПП Петро Адамик.

Відтак, депутати проголосували за перенесення розгляду цього питання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:34 :06