Новини » Львів 15 лютого, 2018, 8:58
«Львівавтодор» хоче відшкодування збитків за вихід з ладу світлофора через перепади напруги

ЛКП «Львівавтодор» надіслав листа ПАТ «Львівобленерго» щодо відшкодування збитків за вихід з ладу світлофорного об’єкту через перепади напруги. Мова йде про те, що 9 лютого на світлофорному об’єкті на перехресті вул. Стрийська – вул. Наукова, через нестабільно високу напругу, вийшло з ладу світлофорне обладнання – згорів контролер керування рухом.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Відповідно до укладеного договору №52266 від 02.01. 2013 року про постачання електроенергії між ПАТ «Львівобленерго» та ЛКП «Львівавтодор», 9 лютого працівниками нашого підприємства було здійснено виїзд чергової бригади відділу з обслуговування світлофорних об’єктів на світлофорний об’єкт на перехресті вул. Стрийська – вул. Наукова та зафіксовано, що до приладів обліку та споживання електроенергії поступає нестабільно висока напруга, в межах 240-303 Вольт. Це в свою чергу призвело до виходу з ладу світлофорного обладнання, а саме згорів контролер керування рухом світлофорного об’єкта. Просимо надати роз’яснення та вказати відповідальних осіб для відшкодування збитків щодо пошкодженого обладнання на цьому світлофорному об’єкті.

Додатково повідомляємо, що останнім часом збільшилися випадки вимкнення світлофорних об’єктів через нестабільну, низьку або високу подачу електричної енергії. Тому просимо вас у найкоротший термін усунути причини неякісного подання електричної енергії або надати пропозиції щодо врегулювання дорожнього руху світлофорною сигналізацією, оскільки ця інженерна споруда (світлофорний об’єкт) виконує функції автоматичного регулювання дорожнього руху транспортних засобів на перехресті, та переходу через дорогу пішоходів нашого міста», – йдеться у листі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 03:47 :39