четвер, 15 лютого, 2018, 13:40 Політика
Лещенко відповів Турчинову на погрозу судового позову: Будь ласка, нема проблем
ZIK
ZIK

На сьогодні маю з десяток судових процесів – на мене позивався Юра Єнакіївський, Медведчук, Аваков, компанія Центренерго, Чеботар. Якщо Турчинов хоче – хай позивається, your welcome, нема проблем, зустрінемось у суді. Я від них не ховаюся і в мене уже є напрацьована практика, коли я бачу, як корупціонери намагаються маніпулювати у судах.

Так Сергій Лещенко в ефірі програми Перші про головне. Коментарі (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00) відповів на обіцянку секретаря РНБО Олександра Турчинова судитися із нардепом, якщо він не спростує інформації про причетність посадовця до справи Труханова.

Заяву секретаря РНБО Турчинова гість програми вважає «традиційною практикою». «Згадайте Мартиненка, який після першої моєї заяви про те, що він перебуває під слідством у Швейцарії сказав: «Це брехня!». Після другої сказав: «Це написала якась швейцарська газета, яка контролюється росіянами». А після третьої вже говорив, мовляв це підроблені документи.

Сьогодні Мартиненко під слідством у Швейцарії, Україні, Чехії й Австрії. Мартиненко має дві підозри і справа скоро буде в суді. Звичайно, що всі люди, які мають причетність до брудних грошей і корупції, кажуть: «Ми до цього не причетні». Це традиційна поведінка. Лазаренко, який вісім років відсидів у США, каже, що він ні до чого не причетний. Це психологія, але це й форма захисту людей, які крали державні гроші», – пояснює Сергій Лещенко.

Відтак, продовжує обранець-антикорупціонер, якщо у пана Турчинова є бажання – він може зробити те, про що сказав. «Якщо я озвучив цю інформацію у відповідній формі і з посиланням на відповідних людей, то хочу, щоб українське суспільство знало правду про еліти, які окупували кабінети на крові тих жертв, які принесло суспільство на Майдані. Тому я вважаю, що корупційні еліти мають піти. Якщо для того, щоб ця зміна поколінь в українській політиці відбулася мені треба пожертвувати собою – будь ласка, цю жертву я приношу щодня», – акцентував політик.

У той же час Лещенко відмовився називати своє джерело, яке розповіло про причетність Турчинова і Дубового до справи Труханова. «Людина, яка розголошувала інформацію для мене, робила це свідомо і конфіденційно, щоб про це знало суспільство, щоб не було змоги людям, які насправді, думаю, за версією слідства, і оточення Труханова, ці гроші привласнили, щоб вони не уникнули відповідальності, а Труханов не став цапом-відбувайлом. Нехай Труханов за собою тягне весь ланцюг, всіх!», – наголосив Сергій Лещенко.

Депутат висловив переконання, що НАБУ знає ці факти про справу Труханова. «У ході справи Труханова викрито пана Бабенка, який є родичем Дубового і який не просто був залучений, а пропонував НАБУ півмільйона доларів хабара, щоб від цієї історії відчепилися.

У мене виникає логічне запитання – якщо родич Дубового намагається цю справу спустити на гальма і має на це зайві півмільйона доларів, то який там був корупційний навар і чого ж він так хоче від неї відкупитися? Напевне тому, що в них є підстави боятися викриття своєї ролі в цій афері», – підсумовує Лещенко.

Читайте також: Лещенко про справу Труханова: Коли Янукович вкрав Межигір'я – він теж прикривався оцінками

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 22:39 :12