четвер, 15 лютого, 2018, 2:49 Події
Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію

Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію, направлену на користувачів криптовалюти.

Згідно з повідомленням, спільне розслідування однієї із наймасшабніших фішингових кампаній, направлених на користувачів криптовалюти розпочалося у вересні минулого року, – повідомляє Інформатор.

Під час аналізу правоохоронці виявили значну кількість доменів, назви яких були дуже схожі на оригінальний ресурс онлайн сервісу віртуальних Bitcoin-гаманців: blockchain.info та інших.

«Заманювання» користувачів відбувалось за допомогою рекламних кампаній Google Adwords. При введені ключової фрази «blockchain» в пошуковій системі Google з’являлося посилання, яке виглядало цілком легітимним:

За підрахунками правоохоронців, лише у період з вересня по грудень 2017 року, зловмисники заволоділи криптовалютою на суму 700 BTC (на момент написання статті ця сума еквівалентна 5 млн доларів США).

Згідно інформації від спеціалістів з безпеки ресурсу blockchain.info, ця фішингова кампанія є однією з наймасштабніших за всю історію існування компанії.

Нагадаємо, нещодавно Bloomberg підрахував кількість криптовалюти, яку викрадають хакери протягом року, також експерти визначили, які криптовалюти найбільш поширені в кіберкримінальному середовищі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:08 :03