Новини » Суспільство 15 лютого, 2018, 4:14
Касьянов: Росіян можна і потрібно бити – і не тільки в Сирії

Американські військові не зробили нічого дивного, розгромивши 7 лютого о Сирії колону російських найманців ПВК «Вагнер».

Таку думку висловив волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці у Facebook.

Волонтер вважає, що ці захоплення з американців, які розгромили колону росіян в Сирії недоречні. «Ці обсмоктування і обціловування. Ці цитати і подробиці. Ці відео і фото... Таке враження, що ми самі тільки що взяли Москву, не інакше», – іронізує Касьянов.

«Колона йшла, як на параді, в пустельній пустелі, вдаючи із себе відмінну мішень. У колоні не було засобів ППО. Навіть переносних ЗРК (зенітно-ракетних комплексів). Не було прикриття з повітря. Не було взаємодії з» союзниками «. Чи не було нічого. Все було організовано як не можна погано. Гірше нікуди. як зазвичай у великій радянській армії», – зазначив він.

Волонтер підкреслив, що Росію можна бити не тільки в Сирії.

«Як ніхто не розуміє, що росіян можна і потрібно бити. І не тільки в Сирії. Для цього, звичайно, потрібна політична воля, потрібні талановиті, патріотично налаштовані командири, потрібна справжня професійна армія, а не погано навчене і невмотивоване військо заробітчан. Потрібні, зрозуміло, і нові технології – але це не головне, до того ж, вони у нас є, просто не затребувані «, – розповів він.

На думку Касьянова, в разі великих втрат російської армії на Донбасі президент РФ Володимир Путін втратить владу.

«Коли з Донбасу до Росії відправляться в мішках чергові три-чотири сотні» іхтамнетов «, Путін не тільки раптово захворіє, а й, цілком можливо, зіграє в ящик. Або зіграють його. А» мінська контактна група «буде обговорювати з новим російським урядом процедуру видачі військових злочинців. Велика радянська армія може перемогти тільки маленьку радянську армію. проти добре озброєного і чудово навченого патріотизму вона безсила. і проти гігантського американського військового бюджету – теж. Так що там говорити – вона не может т перемогти власну совкову армійську тупість і вічний російський «авось», – підсумував він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 22:45 :21