четвер, 15 лютого, 2018, 15:03 Спорт
Канадський ковзаняр Тед-Ян Блумен став олімпійським чемпіоном на дистанції 10 000 метрів

У Пхьончхані (Південна Корея), де тривають ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018, сьогодні, 15 лютого, відбулися змагання з ковзанярського спорту на дистанції 10 000 метрів.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Канадський ковзаняр Тед-Ян Блумен"

Як повідомляє офіційний сайт змагань, за нагороди у марафоні боролися 12 найкращих ковзанярів на даній дистанції згідно зі світовим рейтингом.

Золоту олімпійську нагороду здобув Тед-Ян Блумен (на фото) із Канади, який переміг з новим олімпійським рекордом – 12 хвилин 39.77 секунди.

Срібну медаль виборов представник Голландії Йорріт Бергсма, який програв переможцю 02.21 секунди.

Замкнув трійку призерів італієць Нікола Тумолеро – його відставання від чемпіона склало 14.09 секунди.

Додамо, що представники України в цьому виді олімпійської програми участі не брали.

2018-08-21 11:13 :11