четвер, 15 лютого, 2018, 11:03 Світ
Канада знову приєднається до системи повітряного спостереження НАТО AWACS
Фото: dw.com
Фото: dw.com

Канада знову приєднається до Системи раннього повітряного попередження і управління НАТО (AWACS), з якої вона вийшла в 2011 році.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони Канади, – повідомляє «Європейська правда».

«НАТО – це наріжний камінь канадської політики в галузі міжнародної безпеки, і сьогодні уряд країни оголосив, що має намір приєднатися до програми AWACS», – йдеться в повідомленні.

У заяві наголошується, що останнім часом НАТО значно збільшив використання системи AWACS при проведенні своїх операцій, в тому числі в Центральній і Східній Європі, де Канада очолює батальйонну групу альянсу, що базується в Латвії.

Система AWACS була створена в 1978 році і складається з парку літаків, що належать НАТО, що дає можливість Північноатлантичному альянсу вести повітряну розвідку на великих відстанях, а також керувати військовими силами з повітря.

Система AWACS складається з 16 літаків E-3A, які зазвичай працюють на висоті близько 10 км. З цієї висоти один E-3A може постійно контролювати повітряний простір в радіусі більше 400 км і може обмінюватися інформацією з наземними, морськими і повітряно-десантними силами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 12:57 :12