Новини » Економіка 15 лютого, 2018, 23:20
Інвестиційний банкір пояснив, чому сьогодні найкраще купувати державні цінні папери
ZIK
ZIK

Зараз в Україні вигідніше вкладати гроші в державні цінні папери, аніж класти їх на депозит. За депозитами можна отримати 12 %, а на цінних паперах – 16%. Крім того, це такий же рівень захищеності, що і держбанку.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Гривня зростає бо іноземці купляють державні цінні папери. Якщо на депозит дають – 12 %, то на державні цінні папери -16% без податків. Тому тут є варіація і насправді це такий же рівень захищеності, як в державного банку чи навіть плюс мінус більше», – зазначив інвестиційний банкір.

Також за словами пана Фурси, до скорочення дефіциту Пенсійного фонду має призвести в довгостроковій перспективі пенсійна реформа. Зараз він покривається з інших податків. Він переконаний, що без збільшення кількості людей, які платять відрахування до Пенсійного фонду ніяк не можливо домогтися зменшення дефіциту.

«Поки що реформа не передбачає підвищення пенсійного віку. Підвищення страхового стажу призведе до того, що з часом дефіцит пенсійного фонду має зменшуватись. Якщо будуть збільшуватися пенсії, вони не будуть випереджати за динамікою збільшення доходів і тоді також не вийде скоротити дефіцит бюджету. Але якщо йти за планом, як передбачено, то протягом багатьох років дефіцит скоротиться саме за рахунок зростання бази кількості людей, які платять відрахування», – запевнив Фурса.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 18:06 :10