четвер, 15 лютого, 2018, 10:31 Спорт
Гірськолижниця з США Шиффрін у Пхьончхані-2018 виграла «золото» у слаломі-гіганті

У південнокорейському Пхьончхані завершилися змагання в гігантському слаломі серед жінок-гірськолижниць у рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018.

Гірськолижниця Шиффрин принесла золото Олімпіади збірної США / Reuters

Найсильнішою стала американка Мікаела Шиффрин (на фото), повідомляє офіційний сайт змагань. Спортсменка подолала першу спробу з другим результатом 1:10.82, а в другій спробі була четвертою – 1:09.20, але в сумі показала найкращий результат – 2 хвилини 20.02 секунди.

Друге місце на рахунку норвежки Рагнінг Мовінкель – 0.39 секунди відставання від чемпіонки, а третє – у Федерики Бригноне з Італії, 0.46 відставання.

Українка Ольга Книш фінішувала 53-ю у першій спробі – 1 хвилина 20.51 секунди і відставання від лідера майже в 10 секунд – 9.89. Що ж до другої спроби, то студенкта Львівського державного університету фізичної культури  дістатися до фінішу не зуміла.