четвер, 15 лютого, 2018, 12:02 Львів
Дворянин: Я подаватиму касацію, щоб привчити Львівську облраду працювати законно

Звільнена із посади першого заступника голови Львівської облради Парасковія Дворянин оскаржуватиме у касаційному порядку рішення Львівського апеляційного адміністративного суду, яким їй відмовлено у задоволенні адміністративного позову щодо звільнення з посади.

Про це П.Дворянин повідомила у коментарі IA ZIK.

«У рішенні суду першої інстанції дуже чітко виписано усі порушення, яких припустилася Львівська обласна рада. Думаю, кожен здравомислячий мешканець Львівщини розуміє, що моє звільнення було незаконним. Очевидно, ми будемо подавати касацію.

Чи сьогодні не на мою користь рішення? Усе, що відбувається у цьому процесі, є на мою користь. Думаю, кожен це розуміє. Я робила тільки законні речі, йшла законним шляхом. А те, що робить обласна рада, ви це бачите з наших трансляцій і наших сесій», – зазначила П.Дворянин.

З її слів, рішення апеляції не стало для неї несподіваним.

«Апеляційний суд, а ви знаєте, це складна структура, яка має традиції засівальників, взявся врятувати імідж обласної ради. Чи йому це вдалося зробити? Сумніваюся, бо імідж обласної ради у тому складі, який є, і так безнадійний. Я була готова до такого рішення, бо останні тижні я чула різні послання від керівництва обласної ради, що все домовлено і обласна рада зробить усе, щоб скасувати рішення суду першої інстанції. Для мене несподіванки не сталося, так само як і великої трагедії», – зазначила П.Дворянин.

Вона повідомила, що має намір судитися далі.

«Моїм завданням є не повернутися в крісло, бо для мене воно не має жодного значення. Для мене пріоритетом є законні рішення Львівської обласної ради. Я подаватиму касацію, щоб привчити нинішню Львівську обласну раду, яку обирали громадяни, працювати законно. Це і було моїм завданням із самого початку», – зазначила П.Дворянин.

Як повідомлялося, Львівський апеляційний адміністративний суд визнав законними рішення Львівської облради, у яких ішлося про звільнення представниці «Самопомочі» Парасковії Дворянин із посади першого заступника голови ради та призначення на цю посаду депутата від «Народного контролю» Андрія Білоуса.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 14:39 :36