Новини » Суспільство 15 лютого, 2018, 0:35
Дістали: Антін Мухарський виїхав в Європу і буде просити політичного притулку

Музикант Антін Мухарський покинув Україну і вже знаходиться в одній з європейських країн, де має намір просити політичного притулку.

Про це Мухарський написав на своїй сторінці у Facebook.

Актор пояснює своє рішення неможливістю захистити себе в нинішній Україні.

«Дорогі друзі, брати і сестри, українці... Якщо ви читаєте ці рядки, значить, я вже перетнув державний кордон України і перебуваю в одній з країн Європи, де, найімовірніше, найближчим часом попрошу політичного притулку. Це рішення стало абсолютно спонтанним, адже я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив в те, що мене почують ті чиновники, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні. я писав відкриті листи Представнику Президента у Верховній Раді Ірині Луценко і міністрові юстиції Павлу Петренку, я звертався з офіційними заявами до всіх можливих інститутів, які займаються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію в незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої ​​інформації, яку виливали на мене бульварні видання та телеканали були зовсім не зпівставними з моїми ресурсами – людини-митця, який намагався знайти справедливість там, де її не знайти», – написав Мухарський.

«Єдине, чого я просив у держави останнім часом – це справедливості. Але сучасна українська держава не може мені цього дати. Ось чому я їду», – заявив актор.

Мухарський зазначив, що закон про посилення відповідальності неплатників аліментів порушує Конституцію України і Женевську конвенцію.

«7 грудня у Верховній Раді в другому читанні в рекордно швидкий термін був прийнятий законопроект # 7277 про посилення відповідальності неплатників аліментів, який в народі вже охрестили «Законом Сніжани Єгорової». 18 грудня його підписав Парубій. А 4 січня і Президент України. Згідно з нововведеннями, державні та приватні виконавці можуть на свій розсуд встановлювати боржникам по аліментах заборона виїзду за кордон, відбирати водійські права, і право користуватися зброєю (тобто право на самозахист), доставляти до виконавця в наручниках і в автозаку, відправляти на соціальні роботи і навіть посадити до в’язниці, порушуючи тим самим не тільки Конституцію України, а й Женевську конвенцію», – вважає актор.

За словами Мухарського, він завжди виконував свої зобов’язання по сплаті аліментів. За останні три роки він сплатив 1 млн грн. Однак, каже він, його «терпіння лопнуло».

«Я не повернуся сюди, поки дама третього тисячоліття, жлобкувата прокурорша на лабутенах буде» розводити нас як кошенят» в стінах Верховної Ради, поки бездітний і холостий незрозумілою сексуальної орієнтації тип, типу міністр юстиції, буде розповідати мені – батькові п’ятьох дітей,»чужих дітей не буває», поки його гламурна помічниця Бернацька, яку він свого часу видавав за свою коханку, буде базікати на президентському каналі про «злісного аліментника Мухарського»«, а «найкращий спеціаліст з питань сімейного права» Катерина Власюк, що веде справи моєї колишньої дружини, нарешті, не втовкмачить їй, що не давати батькові бачити своїх дітей – це незаконно», – заявив Мухарський.

Читайте також: Відомий шоумен пригадав випадок, після якого став патріотом 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 22:45 :21