четвер, 15 лютого, 2018, 10:39 Суспільство
Брат Бенедикта XVI повідомив про серйозні проблеми зі здоров’ям у екс-Папи
Бенедикт XVI. Фото: americamagazine.org/CNS photo/Paul Haring
Бенедикт XVI. Фото: americamagazine.org/CNS photo/Paul Haring

Старший брат 90-річного Папи Бенедикта XVI о. Георг Ратцінґер заявив, що Папа-пенсіонер страждає від прогресуючого паралічу, який може досягати серця.

Про це повідомляє RMF FM з посиланням на Neue Post.

Як зазначають ЗМІ, 94-річний XVI о. Георг Ратцінґер вперше так відкрито і детально розповів про хворобу брата. На думку експертів, це може означати, що ситуація дійсно серйозна. Брат Папи, розповідаючи про параліч, пояснив, що через хворобу Бенедикт XVI може пересуватися тільки на інвалідному візку.

«Найбільш тривожним є те, що параліч може дійти до його серця, і все може швидко закінчитися», –зазначив о. Георг в інтерв’ю, опублікованому з нагоди п’ятиріччя історичної відставки його брата, яку тодішній Папа пояснив відсутністю сил і здоров’я.

Брат Бенедикта XVI, що живе у Регенсбурзі, підкреслив: «Я кожного дня, молячись, прошу Бога про благодать доброї смерті, в добрий момент, для мене і брата».

«Це наше спільне велике бажання», – підкреслив він.

Ратцінґер також додав, що кожен день розмовляє по телефону з братом і традиційно має намір відвідати Ватикан з нагоди його дня народження, 16 квітня.

«Але до цього дня ще дуже далеко – хто знає, що може статися», – зауважив він.

Видання нагадує, що інтерв’ю о. Георга Ратцінґер з’явилося через тиждень після листа Бенедикт XVI до оглядача газети Corriere della Sera де Папа писав: «я зворушений тим, що так багато читачів турбуються про те, як я проводжу останній період мого життя».

«Можу сказати лише, що в повільному згасанні моїх фізичних сил, я внутрішньо подорожую до Дому», – зазначив він.

Папа додав: «Це велика благодать для мене, що на цьому останньому відтинку дороги, іноді трохи стомлюючої, я оточений любов’ю і добротою, яку я не міг навіть уявити».

Зараз Папа Бенедикт XVI живе у колишньому монастирському будинку в садах Ватикану. На запрошення свого наступника Папи Франциска бере участь у важливих подіях для Римо-католицької церкви, як на приклад відкриття Святого року, канонізація Папи Івана Павла II і Івана XXIII.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 18:09 :55