четвер, 15 лютого, 2018, 2:33 Спорт
Анонс змагань четверга, 15 лютого, ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані

15 лютого, шостий день ХХІІІ зимової Олімпіади-2018 у південнокорейському Пхьончхані буде українським днем – на старт вийдуть одразу 18 наших спортсменів у восьми видах спорту. Загалом буде розіграно дев’ять комплектів нагород.

Артем Прима буде головною надією України в чоловічій індивідуальній гонці / sportarena.com

Через перенесення стартів шостий день Олімпіади-2018 перетворився у найбільш представницький день для української збірної. Синьо-жовті спортсмени стартуватимуть у восьми стартах, а всього на дистанції вийде 18 українців. Тобто більше половини усієї заявки України на Олімпіаду.

Розпочне «український день в Пхьончхані» скелетоніст Владислав Гераскевич, який проведе дебютні дві спроби на Олімпіаді. Його спроби будуть також дебютними для українського скелетону на Іграх. На тренуваннях 19-річний Гераскевич показував дуже пристойні результати, потрапляючи навіть в топ-10. Очевидно, офіційні старти та тренування – різні речі, але Владислав все ж трохи підняв планку очікувань.

Кваліфікаційні стрибки в акробатиці проведе Ольга Полюк, котра спробує відібратися в фінальну частину акробатичних змагань. Шанси у Полюк досить пристойні – треба лише чисто виконати свою програму.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Медики на Олімпіада-2018"

МЕДАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

03:30. Фігурне катання. Пари

04:30. Гірські лижі. Чоловіки. Швидкісний спуск

06:45. Гірські лижі. Жінки. Гігантський слалом

07:45. Сноуборд. Чоловіки. Крос

08:30. Лижні гонки. Жінки. 10 км (В)

10:15. Біатлон. Жінки. Індивідуальна гонка. 15 км

13:00. Ковзани. Чоловіки. 10 000 м

13:20. Біатлон. Чоловіки. Індивідуальна гонка. 20 км

14:30. Санний спорт. Естафета

примітка – час початку змагань київський

Усі інші українці (крім Гераскевича та Полюк) в шостий день братимуть участь в медальних змаганнях. Від гірськолижників, магістранти Львівського державного університету фізичної культури Ольги Книш та Івана Ковбаснюка із Закарпаття високих результатів ніхто не чекає. Першій потрібно хоча б стартувати на Олімпіаді (після двох перенесених змагань), а другому – доїхати до фінішу.

Іван Ковбаснюк спробує вперше доїхати до фінішу в гірськолижному спорті / sportarena.com

Лижниці Марина Анцибор та Тетяна Антипенко двічі розчарували в Пхьончхані, а в шостий день Ігор-2018 проведуть свій передостанній особистий старт, намагаючись реабілітуватися за невдалі виступи в перших гонках.

«Український день в Пхьончхані» буде вирішальним для збірної з біатлону. Ще до старту Олімпіади-2018 (тобто до того як усі побачили, в якій формі українці) було очевидно, що індивідуальні гонки – найкраща можливість зачепитися за медаль в особистих стартах. Нічого не змінилося. Попри погану форму, українці мають шанси. Потрібно лише відстрілятися, як вони вміють.

У чоловіків тренерський штаб дав відпочити Дмитру Підручному, замість якого на старт вийде Артем Тищенко. У жінок сталася несподівана заміна – спершу мала бігти Ірина Варвинець, але в остаточній заявці опинилася Віта Семеренко. Також свою першу гонку на Олімпіаді-2018 проведе Юлія Джима.

Олена Шхумова завдяки непоганому старту в особистих заїздах потрапила в естафетну команду / sportarena.com

Завершать насичений день українські санкарі, які проведуть останній старт у Пхьончхані – естафету. За Україну поїдуть Олена Шхумова, Антон Дукач та двійка у складі Олександр Оболончик / Роман Захарків. Таке рішення читалося, зважаючи, що Дукач та Шхумова краще партнерів провели свої одиночні заїзди. Україна ставить за мету боротьбу за топ-10, але навіть фініш не на останньому місці буде успішним.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:34 :58