середа, 14 лютого, 2018, 13:55 Політика
Уряд інформуватиме українців про НАТО
Фото: dw.com
Фото: dw.com

Кабінет міністрів України буде інформувати українських громадян про євроатлантичну інтеграцію.

Відповідне рішення Кабінет міністрів України ухвалив 14 лютого, передає «Громадське».

«Мета – підвищити рівень підтримки українцями державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівень довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки», – йдеться у повідомленні уряду.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе каже, що це дуже важливе рішення, «особливо в контексті протидії російській пропаганді».

«Та окрім спростування ще радянських і нових російських міфів про НАТО, у нас багато роботи з роз’яснення суті Північноатлантичного Альянсу. НАТО – це не лише армія. НАТО – це права людини, верховенство права, освіта, екологія», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

За результатами соціологічних досліджень, більшість українців підтримують вступ України до НАТО. Однак, на думку Віце-прем’єр-міністра, це радше емоційна підтримка на тлі російської агресії.

Заходи, що містяться у плані, розраховані на різні цільові аудиторії та охоплюють усі регіони України. Їхнє фінансування у 2018 році передбачене в рамках бюджетної програми «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері», за якою Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Держкомтелерадіо визначені відповідні видатки.

Нагадаємо, нову програму співпраці з НАТО Кабмін схвалить сьогодні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:00 :01