середа, 14 лютого, 2018, 1:47 Спорт
У Лізі чемпіонів УЄФА сезону-17/18 розпочалися матчі плей-оф

У швейцарському Базелі та італійському Турині відбулися перші поєдинки 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Ліга чемпіонів"

Футболісти англійського клубу «Манчестер Сіті» з рахунком 4:0 розгромили вчора ввечері на виїзді швейцарський «Базель», а італійський «Ювентус» вдома не втримав перемогу над англійським «Тоттенгемом» з Лондона – 2:2.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, початок розгрому на «Санкт-Якоб Парк» в Базелі на 14-й хвилині точним ударом головою поклав Гюндоган.

Бернарду Сілва на 18-й хвилині розвинув успіх «Манчестер Сіті». На 23-й хвилині своїм 14-м голом у цьому році Агуеро довів рахунок до великого, а відразу після перерви Гюндоган (53) оформивши дубль.

У Турині «Ювентус» і «Тоттенгем» обмінялися голами Гонсало Ігуаїна (2 і 9), Гаррі Кейна (35) і Крістіана Еріксена (71).

Доля обох протистоянь вирішиться 7 березня на аренах «Етіхад» в Манчестері і «Вемблі у Лондоні.

Перші матчі у парах «Реал» (Іспанія) – «Парі Сен-Жермен» (Франція) і «Порту» (Португалія) – «Ліверпуль» (Англія) відбудуться сьогодні, 14 лютого, повторні – 6 березня.

Наступного тижня пройдуть ще чотири перші гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 20 лютого: «Баварія» (Німеччина) – «Бешикташ» (Туреччина), «Челсі» (Англія) – «Барселона» (Іспанія); 21 лютого: «Шахтар» (Україна) – «Рома» (Італія), «Севілья» (Іспанія) – «Манчестер Юнайтед» (Англія). Поєдинки у відповідь намічені на 13 і 14 березня.

Футбол. Ліга чемпіонів УЄФА-17/18. Плей-оф. 1/8 фіналу. Перші матчі

Поєдинки 13 лютого

«Ювентус» – «Тоттенхем» – 2:2

Голи: 1:0 – Ігуаїн (2), 2:0 – Ігуаїн (9), 2:1 – Кейн (35), 2:2 – Еріксен (71)

«Манчестер Сіті» – «Базель» – 0:4

Голи: 0:1 – Гюндоган (14), 0:2 – Бернарду Сілва (18), 0:3 – Агуеро (23), 0:4 – Гюндоган (53)

2018-05-25 16:05 :14