середа, 14 лютого, 2018, 2:30 Політика
Цибулько пояснив, чому Тимошенко хоче потрапити у другий тур президентської гонки
ZIK
ZIK

Поляризація угрупувань навколо фіналістів президентських виборів відбувається мінімум півроку. До прикладу, Опоблок ділиться на кілька груп впливу. Одна група вважає потенційним фіналістом Бойка, інша – Тимошенко, а третя озирається на Банкову. Водночас, Тимошенко хоче потрапити у фінал для того, аби потім перемогти на виборах до Ради і сформувати коаліцію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Цибулько. 

«Поляризація угрупувань навколо фіналістів президентських виборів вже відбувається мінімум півроку. Поки що є опозиція різних центрів впливу на другого фіналіста і непідтверджене бажання йти на другу кампанію Петра Порошенка. Тому він тримає паузу, бо Петро Порошенко, колективний Порошенко, великий пул політиків місцевого самоврядування, бізнесу, який або захоче зберегтися видозмінившись або програє. Якщо не буде формування широкого блоку Порошенка на президентську кампанію, то і не буде висування самого Президента», – вважає пан Цибулько.

На переконання експерта, Порошенко не імітатор виборчої кампанії в стилі Віктора Ющенка, коли поляризація відбулась настільки, що було зрозуміло, що у фіналі будуть Тимошенко і Янукович.

«Зараз поки що немає такої безальтернативності. Погляньте як Опоблок ділиться на кілька груп впливу. Одна група вважає, що потенційним фіналістом є Бойко, інша група працює з Тимошенко, а третя – озирається, що є на Банковій. В подібній грі на рівні регіональних еліт ви побачите море несподіванок», – відзначив пан Цибулько.

Читайте також: У мережі показали фото Тимошенко біля Трампа

Як зауважив політолог президентська кампанія не важливіша за парламентську, бо з нинішнім функціоналом президента ним бути дуже тяжко, але дуже вигідно бути прем’єром, бо це пряме оперативне управління економікою.

«В мене складається враження, що Тимошенко хоче потрапити у фінал для того, аби потім перемогти на парламентських виборах і сформувати правлячу коаліцію на основі своєї партії. Тобто гра ведеться на того фіналіста, який транзитом зразу йде на парламентські вибори і може навіть їх вигравати та створювати фронду обраному Президенту», – підсумував Володимир Цибулько.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 00:15 :31