Новини » Спорт 14 лютого, 2018, 13:58
Тренер «Карпат» U-19 Андрій Тлумак: Часу не так багато, але намагаємось охопити все

На третій день нідерландських зборів, юніори «Карпат» запланували перший спаринг проти бельгійського «Патро Ейсден Масмехелен». Підопічні Андрія Тлумака нічим не поступались старшим суперникам та мали непогані шанси переграти команду Другої ліги Бельгії.

Андрій Тлумак: «Всі гравці, хто є в команді – наш основний склад»

В інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» Андрій Богданович (на фото) розповів чи задоволений результатом першого спарингу та поділився планом підготовки юніорів «зелено-білих».

«Задоволений грою, сподобалась віддача наших хлопців. Зважаючи на те, що грали проти команди, старшої за віком, та перебували під фізичними навантаженнями, хлопці не поступались у боротьбі. Намагались швидко вибігати в контратаки, позиційно тримати м’яч. Не все виходило, але те, з яким бажанням вони працювали, дуже мені сподобалось. Після гри подякував команді та сказав, що коли у сезоні я міг критикувати гравців другого тайму, то на сьогоднішній день слова вдячності можу сказати всім хлопцям», – каже Андрій Богданович.

«Попередньо спланували склад та заміни. Дали більше часу одній групі гравців, іншим – трішки менше. У четвер, 15 лютого будемо грати два спаринги, де всі хлопці отримають порівну ігрового часу. На матч проти «Роди» вийде один склад, проти «Сент-Трюйдена» – абсолютно інша стартова одинадцятка».

«Можна сказати, що у фізичному плані хлопці повністю готові, саме тому ми потроху зменшуємо навантаження. Надалі, буде більше реабілітації та відновлюючих тренувань. Хлопці отримуватимуть навантаження безпосередньо через ігри. Саме тому вирішили на наступні спаринги поставити різні склади. Гра заміняє будь-які тренування та навантаження, адже тут є специфічна робота, сила, витривалість».

«Працюємо в комплексі: над тактикою, фізичними навантаженнями, ігровими моментами. Часу не так багато, але намагаємось охопити все. Можливо, з меншою інтенсивністю, але будемо застосовувати всі види нашої тактики на тренуваннях».

«Взагалі, реалізація в нашій країні є проблемною ланкою. Мене дуже тішить, що створюємо моменти. Також велике значення відіграє психологія в нападників. Потрібно скинути вантаж відповідальності і все неодмінно прийде. Зараз знизяться навантаження, хлопці будуть більш свіжішими, тож, впевнений, покращиться реалізація».

«Основний склад награється постійно і сказати, що є тільки одинадцять футболістів – неправильно. Трапляються різні ситуації: хтось може захворіти, хтось знизить до себе вимоги чи, навпаки, додасть в ігровому плані. Я говорив наприкінці сезону та приводив приклад того, як у нападі починав Діма, а закінчив Лях. Можуть трапитися точно такі самі зміни. Всі, хто є в команді – основний склад. Дехто сьогодні є сильнішим, має більше бажання, а хтось думає, що завтра буде кращим. Футболісти, які так вважають ніколи не отримають бажаного, адже якщо поміркувати, то завтра ніколи не приходить, є тільки сьогодні, цим потрібно жити», – резюмував наставник юніорів у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 21:55 :58