середа, 14 лютого, 2018, 22:38 Політика
Ситуація довкола Саакашвілі – це ганебне явище для української влади, – депутат
ZIK
ZIK

Дії Президента Порошенка щодо Саакашвілі нагадують розбірки між друзями, які щось між собою не поділили.

Таку думку висловив депутат Київської міської ради Петро Кузик в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

На думку депутата, українська влада, яка сама ж і запросила Саакашвілі в Україну та надала йому громадянство, зробила щонайменше три великі помилки.

«Перша помилка у тому, що наші можновладці надали громадянство Саакашвілі, коли він був їм вигідний, щоб перед виборами агітувати за президентську партію та Порошенка.

У Саакашвілі та Порошенка були хороші відносини, відтак Президент не задумуючись надав громадянство з порушенням процедури», – нагадав Кузик.

Натомість сьогодні, визнає депутат, ця ситуація виглядає як розбірки між друзями, які щось між собою не поділили.

«Друга помилка влади – це вже зухвале позбавлення Саакашвілі громадянства. Адже вона мотивувала це допущеними помилками при набутті громадянства, що зовсім не на її користь.

Однак за законодавством України, людина, яка набула громадянство, не може бути його позбавлена. І навіть якщо в процедурі набуття були зроблені помилки, то це не є підставою для припинення громадянства», – підкреслив депутат Київради.

Відтак, Україна створила міжнародний прецедент, коли залишила людину без громадянства.

«І третя помилка, яка підкреслює абсурд ситуації та цинізм влади, у тому, що влада депортувала Саакашвілі до Польщі, тоді як суд зобов’язав його бути під домашнім арештом та не виїжджати з Києва», – зауважив Петро Кузик.

Читайте також: Давид Сакварелідзе назвав, за кого візьметься влада після видворення Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 00:13 :09