Новини » Політика

Світлана Заліщук: Дуже довго на Труханова було табу

ZIK

Ми знаємо, що в Труханова був бізнес, пов'язаний із будівельними компаніями, які забудовували прибережну частину моря. Про це повідомляли і журналісти, і екологічні служби. Але дуже довго на Труханова було табу. Не можна було на нього «наїжджати», бо він тримав регіон.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Світлана Заліщук.

Нагадаємо, сьогодні, 14 лютого в аеропорту «Бориспіль» детективи НАБУ та прокурори САП затримали Одеського міського голову та його заступника, яких підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України («Заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.

Нардеп Світлана Заліщук зауважила, що не варто пов’язувати затримання Труханова зі справо Саакашвілі.

«Адже дуже добре знаю справу Труханова. Я особисто була в Одесі і їздила на цей завод «Краян», який одеська мерія викупила за 185 млн гривень, переплачуючи від реальної вартості у 20-30 разів. Я також заходила на цей завод, щоби подивиться, за що було заплачено такі гроші. І насправді, активісти «Демократичного альянсу» розслідували цю справу і робили звернення до НАБУ, щоб вони порушили кримінальне провадження щодо заводу», – розповіла гостя програми.

Окрім того, Світлана Заліщук зазначила, що раніше і вона публічно заявляла про зловживання на одеському заводі «Краян».

«Тоді всі ЗМІ про це писали. Більше того, ми побачили ще одну оборудку, коли мерія виділила шалену суму для ремонту на цьому заводі для того, щоби виправдати раніше виділені 185 мільйонів»,– додала нардеп.

Однак, як заявила Заліщук, що завдяки діяльності журналістів, громадськості та народних депутатів вдалося зупинити злочинний тендер в Одесі.

«І ці гроші не були поділені між своїми компаніями. Адже ми знаємо, що в Труханова був бізнес, пов'язаний з будівельними компаніями, які забудовували і прибережну частину моря. Про це повідомляли і журналісти, і екологічні служби. Але дуже довго на Труханова було табу. Не можна було на нього «наїжджати», бо він тримав регіон. Тому я вважаю, що робота НАБУ, її треба відзначити і показати, що це плюс у їхню репутацію та ще один приклад того, що ці люди спроможні боротися з корупцією в країні», – наголосила Заліщук.

 

Loading...