середа, 14 лютого, 2018, 3:30 Світ
Суд Нью-Йорка зобов’язав розкривати приватні дописи у Facebook в якості доказів

Суд найвищої інстанції штату Нью-Йорк затвердив остаточне рішення про необхідність для учасників судових розглядів розкривати приватні фото й дописи у мережі Facebook, якщо вони місять доказову базу.

Рішення було винесено у вівторок, – повідомляє Reuters.

«Верховний суд штату Нью-Йорк у вівторок ухвалив рішення, згідно з яким користувачі Facebook можуть бути змушені передати фото та іншу інформацію, що має відношення до судових процесів, навіть якщо вона буде захищена налаштуваннями приватності», – зазначається в повідомленні.

Рішення суду було прийняте в процесі розгляду справи щодо травмування однієї жінки під час катання на конях ще в 2011 році. Вона заявила, що після інциденту їй стало важко читати й писати, та звинуватила власника ферми в тому, що він надав їй коня з несправним спорядженням. Власник виступив з вимогою оприлюднити фото цієї жінки з Facebook з її активністю після травмування, а також написані нею пости в соціальних мережах.

У суді попередньої інстанції в 2014 році було прийняте рішення, щоб жінка надала фотографії до інциденту за винятком зображень оголеного тіла або кадрів романтичного змісту, а також відкрила доступ до повідомлень після її падіння.

«Враховуючи «серйозні суперечки» щодо того, яка інформація з Facebook заслуговує на захист приватності, головуюча суддя Джанет Діффоре визнала доречним вимогу розкрити матеріали, які, за обґрунтованою оцінкою, містять необхідні речові докази»,- зазначається в повідомленні.

Рішення суду було одностайним, повідомило агентство.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 00:40 :07