середа, 14 лютого, 2018, 21:33 Політика
Слід мати державницьку позицію, щоб ззовні настрої українців не використали, – Петро Кузик
ZIK
ZIK

Українцям не слід ходити в «рожевих окулярах» – потрібно тиснути на владу, але, водночас, не піддаватись на провокації.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив депутат Київської міської ради Петро Кузик.

Нагадаємо, у доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса «Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США» йдеться про те, що незадоволення українців темпами реформ, через погіршення стандартів життя, посилення корупції та політичних протистоянь, може призвести до дочасних виборів, і цим може скористатися РФ.

Петро Кузик зазначив, що нині українці виживають в умовах війни, спаду економіки та безпрецедентної корупції з боку влади. Міжнародні інституції, з його слів, хочуть допомагати Україні, адже розуміють, що країна, яка зараз боронить Європу, потребує допомоги. «Їхні вимоги зараз звужуються тільки до антикорупційної діяльності», – зазначив гість програми.

З його слів, створення антикорупційного суду передбачає боротьбу із топ-корупцією, тобто, зловживаннями найвищих посадових осіб у державі, української влади.

«Оскільки влада скомпроментована на міжнародному рівні, оскільки влада є залежною, компрадорською і 100%-во не має сильної позиції, відповідно, з нами так і поводяться – згори вниз дають вказівки. І, зрозуміло, цією слабкістю, цією вразливістю спробують скористатися наші вороги», – заявив депутат Київради.

Гість програми переконаний, що революційні настрої в Україні є. З його слів, слід мати державницьку позицію, щоб ззовні не використали протестні настрої українців.

«Так само нинішня влада, яка займається корупцією, займається «угодовництвом» сусіднім державам, колись скористалася із чесного пориву нашої з вами Революції Гідності», – заявив Петро Кузик.

Гість програми наголосив, що не треба ходити в рожевих окулярах, а слід тиснути на владу, водночас не можна піддаватись на провокації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:18 :50