середа, 14 лютого, 2018, 23:00 Політика
Скандал із Саакашвілі може бути прикриттям для влади, – Петро Кузик
ZIK
ZIK

Ажіотаж довкола Саакашвілі може бути димовою завісою для відволікання уваги суспільства від дійсно важливих подій. Тому зараз треба уважно слідкувати за діями влади.

Таку думку висловив депутат Київської міської ради Петро Кузик в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

«Погано, що розборки влади і Саакашвілі, насправді, є «підкилимними». Адже за певними деклараціями та гаслами, українцям не відповідають на головне питання – суть, реальну причину, та чому Порошенко посварився з Саакашвілі?», – зауважив Кузик.

Адже певний період часу, нагадує депутат, Саакашвілі влаштовував владу, був гарним та перспективним союзником із чималими політичними здобутками та досвідом.

Однак потім позиція та риторика щодо Саакашвілі дуже різко й кардинально змінилася.

«Зрозуміло, що Саакашвілі став незручним для влади, адже взяв на озброєння дещо популістичну, проте затребувану в українському суспільстві антикорупційну риторику. Але, на мій погляд, це виглядає як певна ширма, прикриття», – вважає депутат Київради.

Влада раз за разом робить дурниці та нелогічні кроки – це очевидно вже всім. Тому у її діях не потрібно шукати здорового глузду, натомість варто зрозуміти мотиви, і кому такі події можуть бути вигідними.

«Зараз треба уважно слідкувати за діями влади, адже як тільки відбувається якась резонансна подія – чи то арешт Саакашвілі, чи інший політичний скандал, то це дивним чином співпадає або з відмовою МВФ щодо чергового траншу, або ж зі зміною топ-менеджменту Нацбанку, або з будь-якою іншою, набагато важливішою подією, від якої намагаються відвернути увагу суспільства», – застеріг Петро Кузик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 23:33 :37