середа, 14 лютого, 2018, 21:05 Політика
Рішення про надання «Джавелінів» – перемога дипломатії та військових, – експерт
ZIK
ZIK

Це рішення більш важливе не тому, що ми отримаємо таку зброю, а тому, що ми змогли переконати та пояснити американцям, що краще озброювати Україну, а не намагатися десь там, за її спиною, домовлятися з агресором.

Таку думку висловив журналіст Юрій Мацарський в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Безумовно, ми хочемо щоб питання надання Україні летальної зброї розглядалося набагато швидше. Але потрібно розуміти, що у США також є якісь свої інтереси та побоювання. Так, вони до останнього взагалі не хотіли надавати летальну зброю, а все намагалися звести до переговорного процесу», – зауважив Мацарський.

До того ж, визнає оглядач, в Америці дуже активно діє проросійське лобі, а через ЗМІ поширюється думка, що з Росією краще домовлятися, ніж протистояти їй.

«Я вважаю, що ми маємо радіти тому, чого Україна вже змогла досягти. Адже те, що вдалося домовитися про поставки «Джавелівнів» – це беззаперечна перемога.

Вона навіть більш важлива не тому, що ми отримаємо саме таку зброю, а тому, що ми змогли переконати та пояснити американцям, що краще озброювати Україну, а не намагатися десь там, за її спиною, домовлятися з агресором», – наголосив Мацарський.

Журналіст підсумовує, що з огляду на ту істерику, яка виникла у Генштабі Росії після ухвалення такого рішення, це дійсно знакова подія, перемогу в якій здобули українські дипломати та військові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:17 :59