середа, 14 лютого, 2018, 7:56 Економіка
Посол Британії: У нас є проблеми з російським керівництвом
Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. Фото: Микола Тимченко/«День»
Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. Фото: Микола Тимченко/«День»

Британія не проводить політики невизнання Росії та російського народу, а має проблеми з рішеннями російського керівництва.

Про це заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, пише «Європейська правда».

«У нас є проблеми з російським керівництвом, а також рішеннями, які воно ухвалює. І однією з таких великих проблем є незаконна анексія Криму та втручання на Донбасі», – сказала посол Гоф.

Дипломат наголосила, що Лондон прагне мати добрі відносини з Росією.

«Ми не є русофобами. Ми не проводимо політики, яка характеризується невизнанням Росії та російського народу», – сказала Джудіт Гоф.

Вона додала, що між Британією та РФ існують сфери, щодо яких сторони сильно розходяться. Зокрема, таким є українське питання.

Водночас у рамках Ради Безпеки ООН Британія вбачає необхідність дискусій з Росією.

«Ми хочемо бачити Росію як успішного та відповідального члена міжнародної спільноти. Чого ми не хочемо, то це Росії, яка кидає виклик міжнародному порядку і нелегально втручається у внутрішні справи своїх сусідів.

Ми хочемо бачити відповідальну Росію, яка стане співучасником у справі глобальної безпеки. Але ми не можемо закрити очі на те, що Росія зробила і продовжує робити в Україні. Саме тому ми є дуже відданими у підтримці вашої країни», – пояснила посол. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 05:53 :52