Новини » Події 14 лютого, 2018, 15:37
Польські ЗМІ прогнозують, що другого прориву кордону Саакашвілі не буде
ZIK
ZIK

Несподіваний приїзд з Києва до Варшави Міхеїла Саакашвілі не зчинив резонансу у польських ЗМІ.

Про це з Варшави в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповіла журналіст ZIKу Наталя Пиртик.

«Сьогодні польські засоби масової інформації у своїх статтях переважно опираються на цитату Міхеїла Саакашвілі в інтерв’ю виданню «Bild». Зокрема про те, що він просить, аби Ангела Меркель втрутилася у його конфлікт із Президентом України, бо інакше Україна просто загине.  Тому власне це і стало центральною темою для більшості польських видань», – сказала журналіст.

Також, за її словами, у таких виданнях як «Gazeta Wyborcza» йшлося про те, що повернення Саакашвілі до Варшави є непростим, а навіть збігом обставин.

«Коли Саакашвілі проривав українсько-польський кордон, то усе також розпочиналось саме із польської столиці, бо саме тут він давав перший брифінг. Водночас, аналітики дають свої коментарі пресі і прогнозують, що другого прориву кордону точно не буде. Адже Саакашвілі повернувся до країн Європейського Союзу і вже анонсував, що у нього відбудеться тур державами, у якому він буде зустрічатися з політиками. Тому польські видання зазначають, що це може ще більше нашкодити чинному українському Президенту Порошенкові», – прокоментувала Наталя Пиртик.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 14:47 :11