середа, 14 лютого, 2018, 8:45 Економіка
Рекорд: в Україні одна з IT-компаній подолала 5-тисячний поріг за кількістю персоналу
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Українська індустрія інформаційних технологій за друге півріччя 2017 року показала стабільне зростання як у грошах, так і в кількості залучених спеціалістів. Лідери ринку помітно збільшили свій персонал – одне з підприємств подолало п’ятитисячний поріг.

За підсумками останніх шести місяців 2017 року кількість спеціалістів у Топ-50 найбільших (за розміром персоналу) IT-компаній України виросло на 7%. Про це повідомляє «Новое Время».

Станом на 1 січня 2018 року п’ятірка лідерів залишилася незмінною. Штат EPAM за друге півріччя минулого року збільшився на 700 працівників – до 5,5 тис. Далі йдуть SoftServe – понад 4,8 тис. (+258), Luxoft – 3,92 тис. (+55), GlobalLogic – понад 3,3 тис. (+362) і Ciklum – понад 2,4 тис. (-37).

Юрій Антонюк, глава EPAM Ukraine, зростання штату очолюваної ним компанії пояснив роботою над новими проектами. Зокрема, в галузі Digital Transformation та AI/Big Data (штучний інтелект/великі дані). У 2017 році EPAM Ukraine працювала з понад 100 новими проектами вже існуючих та нових клієнтів.

Останні п’ять-сім років великий бізнес у всьому світі переходить у цифрову сферу та шукає собі партнерів, які зможуть здійснити такий перехід, зазначив Антонюк. Однак український бізнес таких проектів поки що не має.

Ігор Бєда, керуючий директор GlobalLogic в Україні, назвав дві основні причини, чому штат його компанії збільшився. В першу чергу, це пов’язано з інтенсивним розвитком існуючих проектів в галузі мультимедіа, телекому, цифрової медицини, автомобільних технологій тощо. В другу – з появою нових клієнтів. Це й спричинило попит на нових технічних фахівців. Передусім, у сфері розробки та тестування програмного забезпечення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 23:30 :17