середа, 14 лютого, 2018, 20:42 Політика
Не США, а європейці – вигідні союзники України у перемовинах з РФ, – експерт
ZIK
ZIK

Безумовно, зі США потрібно співпрацювати, оскільки вони мають гарну підготовку та зброю. Але ми маємо зрозуміти, що, незважаючи на різноманітні союзи не зможемо змінити географію – Україна залишиться на своєму географічному розташування із одвічним сусідом – Росією.

Таку думку висловив головний редактор інтернет-порталу «Україна по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Мохаммад Фараджаллах прокоментував телефонну розмову Президентів України та Росії, а також майбутню зустріч міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки, яка запланована на 16 лютого.

«Будь-яка зустріч представників воюючих країн – це завжди дуже важливий момент, адже криза та війна повинна вирішуватися перемовинами. І Мінськ був обраний як більш-менш нейтральна столиця, яка може надати майданчик для таких перемовин», – прокоментував Мохаммад Фараджаллах.

Однак, зауважує він, світова історія минулого століття показала, що як росіяни, так і американці не є надійними союзниками.

«Наприклад, курди були союзниками США, але Америка все одно віддала їх туркам. Тому також потрібно правильно вибирати рівень свого союзника.

Безумовно, зі США потрібно співпрацювати, оскільки вони мають гарну підготовку та зброю. Але ми маємо зрозуміти, що, незважаючи на різноманітні союзи, все одно не зможемо змінити географію – Україна залишиться на своєму географічному розташування із сусідом – Росією», – підкреслив редактор інтернет-порталу «Україна по-арабськи».

Відтак, рано чи пізно, все одно доведеться вирішувати питання і домовлятися про мир. Але важливо, наголошує експерт, у дипломатії залучати європейських гарантів, адже вони найменше зацікавлені у будь-якій ескалації ситуації.

«Україна має нарощувати свої війська, шукати союзників, але не для того, щоб воювати з Росію, а щоб вона зрозуміла, що Україна стала потужною державою і більше не дозволить тиснути. І тільки тоді, коли Росія відчує силу, вона захоче розмовляти і чути нас», – певен Мохаммад Фараджаллах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:50 :27