середа, 14 лютого, 2018, 17:34 Регіони
На Рівненщині просять відновити роботу штабу Нацполіції для боротьби з бурштинокопачами
Незаконний видобуток бурштину на Поліссі. Фото: piwnich.info
Незаконний видобуток бурштину на Поліссі. Фото: piwnich.info

14 лютого члени постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Рівненської обласної ради ініціювали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України щодо врегулювання ситуації із незаконним видобутком бурштину на території області.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської облради.

До представників екологічної комісії обласної ради звернулися місцеві мешканці та представники громадськості. За їх інформацією, на території урочища «Гальбин» Сарненського району невідомі особи здійснюють незаконний видобуток бурштину із використанням більш, ніж двох сотень мотопомп. Тим самим діяльність нелегальних бурштинокопачів завдає непоправної шкоди суб’єкту господарювання державного сектору економіки – ДП «Укрбурштин», яке провадить свою ліцензійну діяльність у цьому ж урочищі.

«Зважаючи на ситуацію, що склалася представники екологічної комісії вважають за необхідне відновити роботу оперативного штабу Національної поліції України по боротьбі з нелегальним видобутком бурштину та вжити невідкладних заходів для припинення незаконного видобутку в урочищі «Гальбин», – зазначається в повідомленні прес-служби Рівненської облради.

Розгляд звернення відбудеться завтра під час пленарного засідання позачергової сесії Рівненської обласної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:04 :57