середа, 14 лютого, 2018, 17:00 Регіони
На Буковині журналісти вимагають в управління поліції покращити роботу прес-служби

Група чернівецьких журналістів звернулася з відкритим листом до начальника головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Сергія Пілігріма у зв’язку із неякісною роботою прес-служби.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

У зверненні журналісти нагадали, що два роки тому вони вже зверталися з аналогічним листом, проте від того часу «ситуація тільки погіршилась».

«Останнім часом складається враження, що прес-служба в управлінні поліції існує не для розповсюдження суспільно важливої інформації, а для її замовчування. Ми розуміємо, що жодних рішень без прямої вказівки керівництва працівники прес-служби не приймають, а тому вважаємо, що усю відповідальність за діяльність прес-служби (а точніше – бездіяльність) несете особисто ви, як начальник ГУ НП. Красномовним підтвердженням такої зневаги до важливості ЗМІ з вашого боку та боку ваших підлеглих може слугувати ситуація з вибухом гранати в приміщенні обласної фіскальної служби – ні працівники прес-служби, ні ви особисто, будучи на місці події, не врахували за необхідне проінформувати працівників ЗМІ (які перебували на місці події, у декількох метрах від вас) про деталі цієї суспільно важливої події. Більше того, на сьогодні журналісти і досі не можуть дізнатися деталей вибуху через замовчування інформації прес-службою ГУ НП у Чернівецькій області», – йдеться у зверненні журналістів до начальника ГУ НП в Чернівецькій області Сергія Пілігріма.

«Ця ситуація лише частково характеризує стан співпраці ГУ НП у Чернівецькій області зі ЗМІ Чернівців. Постійні «куці» подання інформації без урахування специфіки газет, радіо, телебачення – один абзац і дві фотографії – роблять неможливим поширення таких повідомлень по телебаченню. Постійне неоперативне подання (наприклад, те, що сталося в суботу, часто може бути прокоментовано в понеділок після обіду) робить неможливим дотримання нами однієї з основних заповідей журналіста – оперативності», – повідомляється у листі.

Журналісти закликали Сергія Пілігріма «у найкоротші терміни зробити усе можливе, аби виправити вже критичну ситуацію з (не)наданням інформації працівникам ЗМІ».

Під зверненням підписалися 15 журналістів з Чернівців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 07:22 :48