середа, 14 лютого, 2018, 19:35 Політика
Україна наблизилася до завершення переговорів щодо безвізу з Республікою Корея

Україна наблизилася до завершення переговорів щодо взаємного визнання документів і безвізового режиму з Республікою Корея за підсумками візиту делегації Міністерства внутрішніх справ, що завершився у вівторок.

Про це повідомляє глава відомства Арсен Аваков.

«Під час короткого візиту до Сеула делегації МВС вдалося обговорити низку ключових питань співпраці. На зустрічі з міністром МВС, генеральним комісаром поліції, головою Ради при президентові ми виконали свою роботу для завершення переговорів щодо пакета взаємного визнання особистих документів громадян, водійських прав і безвізового режиму для громадян України», – написав А.Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

При цьому він відзначив «високу мотивацію і зацікавленість корейської сторони у співпраці з Україною», зокрема в промислово-технічній сфері, космічних програмах, інфраструктурних і сільськогосподарських проектах.

За словами міністра, в четвер МВС разом із Міністерством закордонних справ провели координаційну нараду служб з імплементації досягнутих домовленостей.

«Чи потрібен нам безвіз з 11-ю економікою світу? Запитання риторичне! Дуже радий, що нам вдалося впритул наблизитися до угоди з цього питання... У короткий термін зробимо все, щоб кожен із вас, хто читає ці рядки, мав можливість сам у цьому переконатися якомога швидше – скориставшись безвізом із Південною Кореєю з метою бізнесу або подорожей», – додав А.Аваков.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:14 :19