середа, 14 лютого, 2018, 21:14 Події
Мер Одеси прокоментував своє затримання НАБУ і можливість оплати застави
ZIK
ZIK

Відколи НАБУ запросила мене як свідка – я співпрацював і допомагав їм у слідчих діях.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Зовсім недавно 5 лютого НАБУ мене запрошувало повісткою як свідка. У цей момент я був у відпустці. Адвокат повідомив мене про повістку і ми зв'язались із детективами й сказали, що готові прибути, але попросили перенести час, бо літак прилітав пізніше.

Вони нам сказали, що нададуть додатковий час. Це й сталося за сім днів. Мені важко сказати, чому змінили мій статус. Коли я вчора в Чехії дізнався від адвоката, що детективи принесли в мерію документи про підозру, то я перервав відрядження.

Мій адвокат особисто прийшов у НАБУ й повідомив, яким рейсом я прибуду до Києва. Я весь цей час співпрацював і допомагав розібратися в цьому питанні», – розповів пан Труханов.

Крім того, міський голова Одеси відзначив, що йому не відомо, з чим пов'язана активізація розслідування НАБУ щодо нього.

«Я думаю, що ми з цим розберемося у найближчі дні. У мене є багато питань. В Одесі реалізовується унікальний проект. Я працюю на одеситів і для одеситів. Кілька наших адміністрацій не мали своїх приміщень.

Завод «Краян» був придбаний за ціну, яку визначили експерти. Я думаю, що 490 доларів за квадратний метр – це для Одеси нормальна ціна. Крім того, в Одесі немає такого іншого приміщення. Нам потрібно було швидко вирішувати, куди нам переміщати наші комунальні служби. Якщо ми обрали євроінтеграційний вектор, то були зобов'язані створювати умови», – сказав пан Труханов.

Водночас Геннадій Труханов запевнив, що в нього немає стільки грошей, аби заплатити 50 мільйонів ймовірної застави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:28 :34