середа, 14 лютого, 2018, 22:05 Світ
Кирило Михайлов: Здати Україну Трампу не дозволить його ж опозиція
ZIK
ZIK

У США є дуже потужне проукраїнське та антипутінське лобі, тому воно не дозволить нашкодити Україні.

Таку думку висловив співробітник «ConflictIntelligenceTeam» Кирило Михайлов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Якщо обговорювати тему Сирії та України в контексті російського впливу, то тут питання не в тому, що важливіше для Путіна – Сирія чи Україна, а що важливіше для Трампа.

І зараз тему Сирії у США дещо відсунули на задній план, натомість Україна, хоч і периферійно, але все ж обговорюється в межах російського впливу на США», – зауважив Михайлов.

Аналітик переконаний, що президенту США Дональду Трампу своя ж внутрішньо республіканська опозиція не дозволить здати Україну.

«У США є дуже потужне проукраїнське та антипутінське лобі, тому воно не дозволить нашкодити Україні.

До того ж питання поставки зброї, вірогідно, також «просунули» на фоні того, що Трампу потрібен був жест, мовляв, що він не прокремлівський, і його не смикають за ниточки, як вважають багато американських лібералів», – припустив експерт.

Кирило Михайлов підсумовує, що важливість українського питання для США можна прослідкувати бодай на основі поведінки спецпредставника Курта Волкера, якого скерували до України. Це дуже різка та пряма особа, яка помітно намагається вирішити проблеми України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:57 :09