середа, 14 лютого, 2018, 18:26 Світ
«Калашнікову» перекрили 70-90% світового ринку зброї

Введені проти АТ «Концерн Калашніков» (входить у ГК «Ростех») санкції закрили для підприємства вхід на 70-90% світового ринку цивільної зброї, повідомляється в квартальному звіті підприємства в середу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Секторальні санкції Секторальні санкції, введені в 2014 році проти АТ «Концерн Калашніков» з боку США, країн Євросоюзу, Канади, Японії, Австралії та ін. зробили негативний вплив на підприємство: країни-санкціонери закрили АТ «Концерн Калашніков» вхід на 70-90% світового ринку цивільної зброї», – йдеться в звіті за четвертий квартал 2017 року.

«Виконано відключення підприємства від міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів SWIFT, утруднено оплату поставок на експорт спортивно-мисливської зброї», – йдеться також у документі.

Відзначається, що «в найближчі 5-7 років ймовірність зняття даних санкцій мінімальна».

У звіті також говориться, що зниження курсу рубля негативно відбилося на реалізації проектів технічного переозброєння ключових бізнес-напрямків концерну за рахунок зростання вартості імпортного обладнання в рублевому численні і позикових коштів.

«Негативний вплив зниження курсу національної валюти зробило і на виробничу діяльність», – повідомляється в квартальному звіті.

Там уточнюється, що «Калашніков» при виробництві продукції використовує доступні комплектуючі вироби, що мають в своєму складі імпортні компоненти. «Зниження курсу національної валюти призвело до подорожчання закупівель сировини, матеріалів, ПКІ, інструменту, тощо вартість яких залежить від курсів іноземних валют», – йдеться в документі.

Разом з тим, повідомляється, що «девальвація рубля підвищила цінову конкурентоспроможність продукції підприємства на внутрішньому і зовнішньому ринках, що пов’язано з відставанням росту витрат, виражених в рублях, від зростання цін, виражених у валюті (можливість надання знижок зі збереженням позитивної рентабельності угод)». З тієї ж причини, на думку підприємства, ослаблене тиск з боку імпорту громадянської стрілецької зброї на російському ринку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 09:32 :34