Новини » Економіка 14 лютого, 2018, 23:34
Депутат: Чи хтось запитував українців про передачу енергетичних компаній у приватні руки?
ZIK
ZIK

Фінансового обгрунтування та розумної складової, яку можна показати людям і пояснити, чому українці так дорого платять за тарифами, немає.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив депутат Київської міської ради Петро Кузик.

Гість програми заявив, що у вищих ешелонах влади в Україні – тотальна корупція. З його слів, влада разом із олігархом, який монополізував енергогенеруючі компанії України, організувала «схему», коли, надаючи субсидії населенню, з країни «вимиваються» кошти, які потім осідають у кишенях олігархів та «обслуговуючого персоналу» від влади.

«Чи українців питали щодо передачі енергогенеруючих компаній у приватні руки? Ні, нікого не питали», – зазначив Петро Кузик.

З його слів, через «смотрящого», який нині є керівник Фонду державного майна України, енергогенеруючі компанії виставляють на торги, через «своїх» купують їх, а потім потроху починають піднімати тарифи.

«Фінансового обгрунтування немає, розумної складової, яку можна показати людям і пояснити, чому ми всі з вами так дорого платимо, немає», – зазначив Петро Кузик.

Гість програми вважає, що так триватиме до того часу, поки українці терпітимуть, що їм залазять у кишеню.

Петро Кузик розповів, що Великобританія виводить зараз з приватної власності енергогенеруючі компанії та націоналізує їх. Так само роблять і в Австралії.

«Прогресивний світ не боїться визнавати свої помилки і змінює думку», – зазначив Петро Кузик.

Натомість в Україні, продовжив він, носяться із гаслами, що все треба розпродати, при тім, йдеться про продаж стратегічних ресурсів під час війни. Депутат Київради також наголосив на неготовності влади змінюватися, а тому вважає, що її слід змінити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 06:32 :08