середа, 14 лютого, 2018, 9:37 Економіка
Члени НАТО домовились збільшити загальні витрати на $46 млрд
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Фото: nato.int
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Фото: nato.int

15 країн-членів НАТО розробили план досягти встановленої Альянсом мети до 2024 року, збільшивши загальні витрати на 46 мільярдів доларів, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Це суттєвий прогрес і гарний початок», – заявив Столтенберг 13 лютого перед зустріччю міністрів оборони країн-членів НАТО в Брюсселі, передає «Радіо Свобода».

«Після багатьох років падіння, починаючи з 2014 року ми спостерігали три роки збільшення витрат на оборону серед європейських союзників та Канади», – вказав генеральний секретар НАТО.

Столтенберг додав, що американський міністр оборони Джим Маттіс, як очікується, наполягатиме, щоб американські союзники в Європі виконали свої фінансові зобов’язання, як того прагне президент США Дональд Трамп.

Альянс НАТО має на меті, щоб кожен його член витрачав 2% свого валового внутрішнього продукту на оборону, але донедавна лише деякі з 29 членів об’єднання виконали це завдання. Столтенберг нагадав, що в 2014 році лише три союзники досягли цієї мети, але цього року їх кількість зросла до восьми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:53 :19