Новини » Львів 14 лютого, 2018, 10:54
Будинок на вул. Свєнціцького, 16 у Львові внесуть у Держреєстр нерухомих пам’яток України

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, будинок на вул. Свєнціцького, 16 буде внесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми отримали листа-відповідь від Міністерства культури України та витяг з протоколу засідання експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. У них йдеться, що будинок на вул. Свенціцького, 16 буде занесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України», – розповів Андрій Москаленко.

За його словами, звернення щодо внесення вище вказаного об’єкту культурної спадщини Львова до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, було надіслано ще в листопаді 2017 року.

Нагадаємо: минулого року відповідно до рішення експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, три об’єкти культурного спадщини Львова: будинок «Ломниця» (вул. Ак. Сахарова, 62а), монастирський комплекс Ордена Кармелітів босих (вул. Персенківка, 10 – вул. Стрийська, 45) та водогінна вежа у Стрийському парку (Стрийський парк, верхня тераса) також рекомендовано занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 16:38 :01