вівторок, 13 лютого, 2018, 16:28 Суспільство
Саакашвілі: Їм одна дорога – в українську в’язницю

Як типовий продукт Молдавської соціалістичної республіки Радянського Союзу Петро Порошенко думає радянськими категоріями, але це величезна помилка.

Про це сказав Міхеїл Саакашвілі у Варшаві на прес-конференції, присвяченій його видворенню з України, котра транслювалася в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK).

«Після вчорашнього затримання у Києві мене дуже болить шия, адже мене всіляко душили усю дорогу. Тому я хочу сказати, що біль мине, але шию українському  олігархату ми разом з українським народом звернемо. Зокрема, Ахметову, який є «холоднокровним вбивцею» ще з 90-х років і продовжує далі щоденно вбивати українців через високі тарифи. Також ми звернемо шию Порошенку і його банді та Луценку, який заслужено піде туди, звідки його один раз вже випустили», – сказав Саакашвілі.

Він вважає, що коли в Україні почнуть відбуватися незворотні процеси щодо корупції, влада захоче втекти, але вже не матиме куди.

«Вони не зможуть поїхати у Польщу, чи деінде, бо Європа їх просто не прийме. Вони не поїдуть у диктаторську Росію, тому що навряд чи їх там захочуть. Тому їм одна дорога – в українську в’язницю. Добре, що у мене вже є досвід, як вони функціонують в Україні і я думаю, що лише там їм і місце. Обіцяю це Порошенку, Луценку, бандиту Авакову, Ахметову і усім решта, хто виконують їх брудні накази», – наголосив він..

Також він порівняв своє вигнання з України з тим, як позбавили Солженіцина права на проживання в СРСР.

«Звісно, що Радянський Союз – це була інша епоха, але точно так само його, як і мене заарештували та вигнали з країни, позбавивши громадянства. Тому Порошенко є типовим продуктом Бессарабської радянської системи Молдавської соціалістичної республіки, адже думає радянськими категоріями, але він дуже помиляється. Бо не може «молдавський барига» захопити владу в Україні, а потім позбавити грузина українського громадянства. Я дуже люблю молдован, але це дуже смішно», – додав він.

Читайте також: Тепер олігархи захочуть повернути гроші, які Саакашвілі потратив намарне, – політолог

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 23:34 :00