вівторок, 13 лютого, 2018, 2:25 Політика
Володимир Огризко: Визнання виборів в ОРДЛО означатиме кінець ОБСЄ
ZIK
ZIK

Якщо ОБСЄ визнає вибори в ОРДЛО, то це означатиме кінець ОБСЄ.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK висловив міністр закордонних справ України (2007-2009 років)Володимир Огризко.

«Я п’ять років працював в ОБСЄ. І в цій структурі є така собі підструктура, яка, до речі, базується у Варшаві, вона займається організацією виборів. І я думаю, що жодна людина у цій структурі не зможе назвати ті вибори, які можуть відбутися на окупованих територіях бодай схожими на норми, що прописані в ОБСЄ», – зазначив Володимир Огризко.

Однак, якщо ОБСЄ визнає вибори в ОРДЛО легітимними, то, на переконання екс-міністра закордонних справ, це означатиме крах ОБСЄ.

«Це буде означати кінець ОБСЄ. Тому це не така проста історія, як нам здається. І я думаю, що робити собі проблему, обираючи за будь-яких обставин тих самих бандитів, це не в інтересах України», – наголосив Огризко.

Окрім того Володимир Огризко заявив, що у Росії є невеликі шанси залишитися такою країною, як сьогодні.

«Я думаю, якщо американці захочуть, то дуже швидко та ефективно все почне рухатися. Тому, як на мене, у Росії, хоч вона і велика, але шансів залишитися такою, якою вона є, дуже мало»,– додав екс-міністра закордонних справ України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 15:06 :39