вівторок, 13 лютого, 2018, 20:25 Політика
Власенко: Захід знає, що найбільший корупціонер України – це Порошенко
ZIK
ZIK

Припускаю, що Європа невдовзі накладе санкції ще на низку українських високопосадовців-корупціонерів.

Таку думку виловив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Захід спостерігає за Україною, отримує інформацію від своїх посольств, тому вони чудово знають, хто такий Порошенко, і що він є найбільшим корупціонером у державі.

Західні політики розуміють, що Порошенко оточив себе такими ж корупціонерами, як і він: Кононенко, Березенко, – всі ці прізвища знають в провідних європейських посольствах» – запевнив Власенко.

Депутат наголосив, що у останньому затриманні та депортації Міхеїла Саакашвілі його вразило те, як політики від коаліції коментують цю ситуацію.

«Мене найбільше вразило те, що коментуючи цю ситуацію, представники влади говорять, що тільки держава має право застосовувати силу проти когось.

Але я вважаю, що держава повинна застосовувати мораль і справедливість, а не беззаперечно, користуючись своїми силовими механізмами, займатися переслідуванням, яке ні на чому не ґрунтується», – прокоментував нардеп Власенко.

На його думку, усі претензії до Саакашвілі є безпідставними, і навіть звинувачення у незаконному перетині кордону

«Як людина, яка була на кордоні із Саакашвілі, можу точно сказати, що він, насправді, не порушив жодне правило перетину кордону, як переконують представники влади.

Він чесно приїхав на кордон і назвав своє ім’я, натомість саме далі прикордонників були неадекватними та неправомірними», – вважає Власенко.

Також він припустив, що такі дії влади можуть негативно відобразитися і без того на низькому рівні зовнішньо-економічних контактів Президента воюючої країни.

Відтак, щодо санкційного списку українських корупціонерів, то Власенко закликав трішки почекати, припускаючи, що Європа невдовзі накладе санкції ще на низку українських високопосадовців.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 10:30 :34